FIFA World Cup ALL Live Stream Mirrors 2018

Home to Spartak Moscow.

Nizhny Novgorod (Nizhny Novgorod Stadium)

Limit: 45,331.

Home to Olympiets Nizhny Novgorod (after the competition).

Rostov-on-Don (Rostov Arena)

Limit: 45,145.

Home to FC Rostov (after the competition).

St Petersburg (St Petersburg Stadium)

Limit: 68,134.

Home to Zenit St Petersburg (after the competition).

(Samara Arena)

Limit: 44,807.

Home to Krylya Sovetov (after the competition).

Saransk (Mordovia Arena)

Limit: 44,442.

Home to FC Mordovia (after the competition).

Sochi (Fisht Stadium)

Limit: 47,700.

Preparing and match setting for national group (after the competition).

(Volgograd Arena)

Limit: 45,568.

Home to Rotor Volgograd (after the competition).

You can read our full manual for Russia’s World Cup stadiums here.

What are the 2018 World Cup gatherings and installations?

Gathering A

Russia

Saudi Arabia

Egypt

Uruguay

Thursday June 14 -Russia versus Saudi Arabia, 4pm FIFA World Cup 2018 Live Stream at Luzhniki Stadium, Moscow.

Friday June 15 -Egypt versus Uruguay, 1pm, Central Stadium, Yekaterinburg.

Tuesday June 19 -Russia versus Egypt, 7pm, Krestovsky Stadium, Saint Petersburg

Wednesday June 20 -Uruguay versus Saudi Arabia, 4pm, Rostov Arena, Rostov-on-Don

Monday June 25 -Saudi Arabia versus Egypt, 3pm, Volgograd Arena, Volgograd

Monday June 25 -Uruguay versus Russia, 3pm, Samara Arena, Samara

Gathering B

Portugal

Spain

Morocco

Iran

Friday June 15 -Morocco versus Iran, 4pm, Krestovsky Stadium, Saint Petersburg

Friday June 15 -Portugal versus Spain, 7pm, Fisht Olympic Stadium, Sochi

Wednesday June 20 -Portugal v Morocco, 1pm, Luzhniki Stadium, Moscow

Wednesday June 20 -Iran versus Spain, 7pm, Kazan Arena, Kazan

Monday June 25 -Iran versus Portugal, 7pm, Mordovia Arena, Saransk

Monday June 25 -Spain versus Morocco, 7pm, Kaliningrad Stadium, Kaliningrad

Gathering C

France

Australia

Peru

Denmark

Saturday June 16 -France versus Australia, 11am, Kazan Arena, Kazan

Saturday June 16 -Peru versus Denmark, 5pm, Mordovia Arena, Saransk

Thursday June 21 -Denmark versus Australia, 1pm, Samara Arena, Samara

Thursday June 21 -France versus Peru, 4pm, Central Stadium, Yekaterinburg

Tuesday June 26 -Australia versus Peru, 3pm, Fisht Olympic Stadium, Sochi

Tuesday June 26 -Denmark versus France, 3pm – Luzhniki Stadium, Moscow

Gathering D

Argentina

Iceland

Croatia

Nigeria

Saturday June 16 -Argentina versus Iceland, 2pm, Otkrytie Arena, Moscow

Saturday June 16 -Croatia versus Nigeria, 8pm, Kaliningrad Stadium, Kaliningrad

Thursday June 21 -Argentina versus Croatia, 7pm, Nizhny Novgorod Stadium, Nizhny Novgorod

Friday June 22 -Nigeria versus Iceland, 4pm, Volgograd Arena, Volgograd

Tuesday June 26 -Iceland versus Croatia, 7pm, Rostov Arena, Rostov-on-Don

Tuesday June 26 -Nigeria versus Argentina, 7pm, Krestovsky Stadium, Saint Petersburg

Gathering E

Brazil

Switzerland

Costa Rica

China

Sunday June 17 -Costa Rica versus Serbia, 1pm, Samara Arena, Samara

Sunday June 17 -Brazil versus Switzerland, 7pm, Rostov Arena, Rostov-on-Don

Friday June 22 -Brazil versus Costa Rica, 1pm, Krestovsky Stadium, Saint Petersburg

Friday June 22 -Serbia versus Switzerland, 7pm, Kaliningrad Stadium, Kaliningrad

Wednesday June 27 -Serbia versus Brazil, 7pm, Otkrytie Arena, Moscow

Wednesday June 27 -Switzerland versus Costa Rica, 7pm, Nizhny Novgorod Stadium, Nizhny Novgorod

Gathering F

Germany

Mexico

Sweden

South Korea

Sunday June 17 -Germany versus Mexico, 4pm, Luzhniki Stadium, Moscow

Monday June 18 -Sweden versus South Korea, 1pm, Nizhny Novgorod Stadium, Nizhny Novgorod

Saturday June 23 -South Korea versus Mexico, 4pm, Rostov Arena, Rostov-on-Don

Saturday June 23 -Germany versus Sweden, 7pm, Fisht Olympic Stadium, Sochi

Wednesday June 27 -South Korea versus Germany, 3pm, Kazan Arena, Kazan

Wednesday June 27 -Mexico versus Sweden, 3pm, Central Stadium, Yekaterinburg

Gathering G

Belgium

Panama

Tunisia

Britain

Monday June 18 -Belgium versus Panama, 4pm, Fisht Olympic Stadium, Sochi

Monday June 18 -Tunisia versus England, 7pm, Volgograd Arena, Volgograd

Saturday June 23 -Belgium versus Tunisia, 1pm, Otkrytie Arena, Moscow

Sunday June 24 -England versus Panama, 1pm, Nizhny Novgorod Stadium, Nizhny Novgorod

Thursday June 28 -England versus Belgium, 7pm, Kaliningrad Stadium, Kaliningrad

Thursday June 28 -Panama versus Tunisia, 7pm, Mordovia Arena, Saransk

Gathering H

Poland

Senegal

Colombia

Japan

Tuesday June 19 -Colombia versus Japan, 1pm, Mordovia Arena, Saransk

Tuesday June 19 -Poland versus Senegal, 4pm, Otkrytie Arena, Moscow

Sunday June 24 -Japan versus Senegal, 4pm, Central Stadium, Yekaterinburg

Sunday June 24 -Poland versus Colombia, 7pm, Kazan Arena, Kazan

Thursday June 28 -Japan versus Poland, 3pm, Volgograd Arena, Volgograd

Thursday June 28 -Senegal versus Colombia, 3pm, Samara Arena, Samara

Read our full manual for the World Cup bunches here.